ביוב וניקוז

ייצור צינורות לתחום הביוב והניקוז דורש שטח פנים חלק למניעת הידבקות תוצרי לוואי מהשפכים במהלך ההובלה של הנוזלים. כמו כן, יש לייצר צנרת אשר מתאימה להולכה בגרביטציה תוך התמודדות עם התפתחות גזים (H2S), קורוזיה ואתגרים נוספים.

פלסים עומדת בסטנדרטים המחמירים ביותר לייצור מערכות צנרת לביוב וניקוז. הצינורות לתעשיית הביוב והניקוז אשר מיוצרים במפעל פלסים הם צינורות קלי משקל ובעלי קשיחות אשר יכולים להתמודד עם אתגרי עומס ולחצים. הם מיוצרים מחומרי גלם רלבנטיים כ-פי.וי.סי (PVC), פוליאתילן (HDPE) ופוליפרופילן (PP). אשר עמידים מפני קורוזיה הנובעת מגזי הלוואי של השפכים (שתוקפים כידוע צינורות מחומרי גלם אחרים כמו מתכת או בטון).

פלסים מספקת פתרונות להולכת ביוב וניקוז על ידי צינורות בקטרים שונים לרבות קטרים גדולים במיוחד. לדוגמה, ייצור צינורות PVC בקוטר של עד 710 מ"מ בשילוב עם אביזרים המיובאים מאיטליה וגרמניה. ייבוא צינורות פוליאתילן או פוליפרופילן מובנים (Corrugated) בקטרים של 400-800 מ"מ. הצינורות בעלי היתר לסימון תקן ישראלי (ואירופאי). צינורות הביוב והניקוז של פלסים מיוצרים עם התאמה לכל סוגי שוחות הבקרה. בין לקוחות החברה בתחום ניתן למנות את תאגידי המים והביוב, קבלנים ועוד.

חיפוש מוצר

בחר את הקריטריונים הרצויים מתחת

צור קשר

הודעתך נשלחה בהצלחה