פלסים – כל הפתרונות תחת קורת גג אחת

3 מאי, 2017

חיבור העיר חריש לתשתיות מים

 

חברת פלסים, נבחרה לספק את הצינורות שיחברו את העיר החדשה חריש למערכת המים של מקורות.

פלסים, המשמשת עוד מראשית ימיה של מדינת ישראל כספק מועדף לפרויקטים של תשתיות לאומיות נבחרה לספק את צנרת הפוליתילן הודות לעמידות ואמינות מוצריה.

החברה נחשבת למובילה בישראל בתחום צנרת הפלסטיק ומספקת פתרונות מקיפים ליישומים שונים בתחום תשתיות הזורמים למעלה משישים שנים, הודות למומחיות שפיתחה בעבודה עם מגוון חומרי גלם המאפשרת מתן מענה מיטבי לאפליקציות שונות ובכללן מים והתפלה, ביוב, גז , תעשיה, חקלאות, בנין ועוד.

חברת פלסים מפתחת, מייצרת ומשווקת מערכות של צנרת ואביזרי חיבור עד לקוטר 1200 מ"מ, לחברה 17 קווי ייצור המשמשים לייצור למעלה מ 20K  טון צינורות בשנה מהחומרים המתקדמים ביותר וביניהם פי.וי.סי , פוליפרופילן ופוליטילן, ייצור הצינורות מתבצע במפעל שבקיבוץ מרחביה.

איכות המוצר הסופי תלוי רבות באיכות חומרי הגלם, זו הסיבה שבפלסים משתמשת בחומרים האיכותיים ביותר המיוצרים על ידי מיטב החברות הפטרוכימיות בעולם.

מוצרי החברה משמשים גם בפרויקטים נרחבים בחו"ל, בעיקר בתחום ההשקיה, הודות לעמידותם ולנוחות ההתקנה.

לרשות לקוחות החברה מחלקת פבריקציה המפתחת ומייצרת מחברים ופתרונות ייחודיים לפי צרכי הלקוח ובהתאמה ספציפית לתנאי השטח והמדיה עד לקוטר של 1200 מ"מ (TAILOR MADE ).

תפיסה זו של שיווק מערכת מקיפה הכוללת מחברים אוגנים יציאות מתאפשרת גם הודות לשיתופי פעולה של פלסים עם חברות מובילות בעלות מוניטין עולמי בתחום וביניהן קבוצת ALIAXIS.

המפעל פועל לפי תקן  9001:2000  ISO ובתחומו אף מעבדה מתקדמת המשמשת גם כמעבדת בדיקה עבור מכון התקנים הישראלי.

כחלק אינטגרלי ממדיניות האיכות של החברה, החברה מסמיכה רתכים בשיטות ריתוך מהמתקדמות בעולם ומדריכה אנשי שטח בנושאי התקנה והרכבה נכונה, בחירת מצע אופטימלי והימנעות מנזקים סביבתיים על מנת לאפשר ללקוח הקצה ליהנות מהאיכות והעמידות של המערכות לאורך עשרות שנים.

ככלל, צנרת פלסטיק הפכה בשנים האחרונות לאמצעי המועדף להובלת נוזלים בעיקר הודות לעמידותה כמו גם נוחות ההתקנה ואורך החיים של האחרונה ביחס לצנרת ברזל/ פלדה.

 

הצינורות בפלסים מיוצרים בטכנולוגיה ייחודית ומצטיינים בחוזק המכני, יכולת עמידה בהלמי מים, עמידות בפני קורוזיה, חלקות המונעת הצטברות אבנית  ואורך חיים.

בחיבור העיר חריש למערכת אספקת המים הארצית של מקורות, נעשה שימוש בצינור פוליתילן  מסוג מריפלקס בקוטר של 800 מ"מ, יתרונו של צינור המריפלקס במשקלו הנמוך כמו גם בחלקות הפנימית המעולה ואורך חיים של למעלה מחמישים שנים, צינור המריפלקס הינו בעל גמישות התקנה המאפשרת מגוון אפשרויות חיבור; חיבור מכני, ריתוך חשמלי או ריתוך פנים.

קו הולכת מים זה עתיד לספק את כלל תצרוכת המים של העיר, שתמנה למעלה מ40,000 תושבים.

משנת 2002 החברה נמצאת בבעלות משותפת של קיבוץ מרחביה וקבוצת גאון אחזקות המתמחה במתן פתרונות ניהול, בקרה ושליטה באספקת ובהובלת זורמים, הידע הייחודי, צוות המו"פ המנוסה, הניהול המודרני, העמידה בתקנים מחמירים ותהליכי הייצור החדשניים – כל אלה מאפשרים לחברה להעניק פתרונות מקיפים, מתקדמים, איכותיים ואמינים.

 

לצפיה בסרטון

Save

חיפוש מוצר

בחר את הקריטריונים הרצויים מתחת

צור קשר

הודעתך נשלחה בהצלחה